ALEGERI 2024

COMUNICAT DE PRESĂ

„EXTINDERE SI MODERNIZARE GRADINITANR. 7, MUNICIPIUL DOROHOI, JUDETULBOTOSANI”

COD SMIS: 120870

UAT MUNICIPIUL DOROHOI are deosebita onoare de a anunța lansarea proiectului„EXTINDERE SI MODERNIZARE GRADINITANR. 7, MUNICIPIUL DOROHOI, JUDETULBOTOSANI”,finanțat prin Programul Operaţional Regional 2014 – 2020, Axa prioritară 10 – Imbunatatirea infrastructurii educationale, Prioritatea de investiție10.1. -10.1 Investitiile in educatie si formare, inclusiv in formare profesionala, pentru dobandirea de competente si invatare pe tot parcursul vietii prin dezvoltarea infrastructurilor de educatie si formare, Apel dedicat invatamantului anteprescolar si prescolar (10.1.a).

buton clickCOMUNICAT DE PRESĂ LANSARE PROIECT „EXTINDERE SI MODERNIZARE GRADINITANR. 7, MUNICIPIUL DOROHOI, JUDETULBOTOSANI” COD SMIS: 120870

Pentru a putea vizualiza documentele atasate,trebuie sa aveti instalata o

aplicatie de vizualizare a fisierelor cu extensie pdf.